VVeronika T.Унгария, 11. 12. 2025
Много ефектен елемент, извън сезона звездата се сгъва, за да заема по-малко място.
Това ревю е автоматично преведено.
TTaťána Z.Чехия, 19. 10. 2021
Поансетията е красива, много ми харесва
Това ревю е автоматично преведено.
OOndrej S.Чехия, 13. 10. 2021
Много хубава декорация
Това ревю е автоматично преведено.
Markéta T.Чехия, 16. 11. 2020
Красива декорация.
Това ревю е автоматично преведено.
Žaneta Š.Чехия, 28. 10. 2020
Лесно се настройва и крайният ефект е невероятен. Препоръчвам.
Това ревю е автоматично преведено.
Marie K.Чехия, 27. 10. 2020
красива декорация, единственият минус е, че пакетът не включва крушка
Това ревю е автоматично преведено.
Lída Č.Чехия, 27. 12. 2018
Красота, закупена втора част, този път като подарък
Това ревю е автоматично преведено.
Leňa H.Чехия, 9. 3. 2018
Той блести прекрасно.
Това ревю е автоматично преведено.
Lída Č.Чехия, 11. 12. 2017
Много красив дизайн, създава прекрасна атмосфера. Всички хвалят.
Това ревю е автоматично преведено.
Zuzana F.Чехия, 23. 10. 2017
звездата и стойката са точно такива, каквито си ги представях според снимката.....
Това ревю е автоматично преведено.
Jana P.Чехия, 23. 10. 2017
Звездата е много хубава и отговаря на снимката, купена е за Коледа, но вече свети :-)
Това ревю е автоматично преведено.
Jana T.Чехия, 20. 10. 2017
красива декорация :-)
Това ревю е автоматично преведено.
Iva J.Чехия, 6. 10. 2017
Чудесно, следващия път би било добре да предложите правилната крушка за закупуване веднага, за да не се налага да тичате при електротехника и да обясн...
Покажи повече
Това ревю е автоматично преведено.
Pavlína P.Чехия, 12. 12. 2016
Красива
Това ревю е автоматично преведено.
Aiwa M.Словакия, 9. 12. 2016
На снимката изглежда розова, но е бяла...иначе блести прекрасно, сравнително голяма, дървената стойка е страхотна...доволен
Това ревю е автоматично преведено.
Jana T.Чехия, 24. 11. 2016
много красива декорация на перваза на прозореца:-)
Това ревю е автоматично преведено.
Dominika K.Чехия, 5. 2. 2016
красива коледна украса
Това ревю е автоматично преведено.
Iva L.Чехия, 24. 12. 2015
Красива декорация за прозорци, определено ще си купя още една!
Това ревю е автоматично преведено.
Jarka S.Чехия, 17. 11. 2017
Сенникът е хартиен, така че внимавайте за сълзи!
Това ревю е автоматично преведено.
Olga K.Чехия, 5. 12. 2018
Красива е, само трябваше да търсим подходяща крушка из цялата къща. Намерихме една и тя вече служи
Това ревю е автоматично преведено.