Pavel K.Чехия, 20. 9. 2020
Те са уникални, тортата в тях винаги успява, обръща се и изглежда страхотно.
Това ревю е автоматично преведено.
Petra H.Чехия, 2. 1. 2020
Сбъднатата мечта е страхотна
Това ревю е автоматично преведено.
Viera M.Словакия, 23. 10. 2019
невероятна форма, вече имам такава, пече се добре в нея и тортата е течна
Това ревю е автоматично преведено.
Michaela Ř.Чехия, 26. 9. 2019
Чудесно е да се разтоварва, въпреки че е здрав. И изглежда невероятно върху подноса.
Това ревю е автоматично преведено.
Paulina M.Полша, 25. 9. 2019
Това е моята 4-та форма Nordic Ware и както обикновено не съм разочарована от качеството на продукта.
Това ревю е автоматично преведено.
Rostislav S.Чехия, 24. 9. 2019
Krasna
Това ревю е автоматично преведено.
Markéta K.Чехия, 18. 9. 2019
Вече имам няколко форми от NW и удовлетворение и надеждност! Препоръчвам
Това ревю е автоматично преведено.
Kateřina P.Чехия, 14. 4. 2019
Невероятна форма за печене, всички се възхищават на красивите торти. Тя е с перфектен дизайн и е много полезна при печенето ми.
Това ревю е автоматично преведено.
Tomáš K.Чехия, 31. 1. 2019
Много висококачествен продукт.
Това ревю е автоматично преведено.
Hana K.Чехия, 28. 12. 2018
Напръскани само с олио, без брашно и могат да се месят прекрасно
Това ревю е автоматично преведено.
Stanisław H.Полша, 12. 7. 2017
изпълнение
Това ревю е автоматично преведено.
Libuše K.Чехия, 19. 5. 2017
Много хубаво и добро качество!
Това ревю е автоматично преведено.
Miłosława P.Полша, 20. 4. 2017
Формата е страхотна, тортата изглежда красива
Това ревю е автоматично преведено.
Jana Z.Чехия, 20. 4. 2017
Тя е красива
Това ревю е автоматично преведено.
Gábina G.Чехия, 24. 10. 2015
въображаем
Това ревю е автоматично преведено.
Beata I.Полша, 5. 3. 2015
КЕКСЪТ Е КРАСИВ СЛЕД ИЗПИЧАНЕТО, ТОЙ НАПРАВИ ФУРОР СРЕД ГОСТИТЕ
Това ревю е автоматично преведено.
Ivana F.Чехия, 29. 1. 2015
Чудесно - чудесно е да се пече в него! Дори обикновената торта е кралица на масата! :-)
Това ревю е автоматично преведено.
Monika M.Словакия, 26. 10. 2020
Красива форма, но първото печене не стана добре, не беше достатъчно само да намажете формата с масло или олио, втората торта стана страхотна
Това ревю е автоматично преведено.
Hančí P.Чехия, 29. 1. 2019
Най-красивата форма за торта, която някога съм имала. Изпечената торта изглежда прекрасно.
Това ревю е автоматично преведено.
Marcela K.Чехия, 21. 10. 2017
Защото е с красив дизайн.
Това ревю е автоматично преведено.
Jana H.Чехия, 7. 10. 2017
Харесва ми.
Това ревю е автоматично преведено.
Sarbu A.Румъния, 12. 4. 2017
Аз съм мултипликатор, но се опитвам да намеря рецепти за печене във формата
Това ревю е автоматично преведено.